



Vork kabelschoen 10 mm² 50 Stuks zwart
€27,00
Excl. BTW: €22,31
- : 2-3 werkdagen
- Merk: ACV
- Model: 30.4410-03
- EAN: 4026724710281
Gratis verzending boven € 100,-
Veilig betalen
Ook achteraf betalen
Snelle levering *mits voorradig
Nederlandse leverancier
Klantbeoordeling 9+ bij Kiyoh
Omschrijving
Vork Kabelschoen 10 mm² - Efficiëntie en Betrouwbaarheid
De vork kabelschoen is een essentieel onderdeel voor elke elektrische installatie. Met een capaciteit van 10 mm² en geleverd in een set van 50 stuks, biedt deze kabelschoen een betrouwbare verbinding voor uw elektrische systemen. De zwarte kleur zorgt voor een nette en professionele afwerking.
Kenmerken:
- Compatibel met kabels van 10 mm²
- Verpakt per 50 stuks
- Zwarte kleur voor een discrete uitstraling
Veelgestelde Vragen
- Wat is de maximale stroomsterkte die deze kabelschoen kan hanteren? De vork kabelschoen is ontworpen voor een veilige stroomoverdracht bij kabels van 10 mm², wat doorgaans geschikt is voor middelgrote elektrische toepassingen.
- Zijn er speciale gereedschappen nodig voor de installatie? Voor een optimale verbinding raden we aan om een krimptang te gebruiken die geschikt is voor vork kabelschoenen.
- Kan ik deze kabelschoenen gebruiken voor buiteninstallaties? Hoewel de kabelschoenen duurzaam zijn, is het belangrijk om ze te beschermen tegen directe weersinvloeden voor een langere levensduur.
Over de Leverancier
ACV staat bekend om zijn hoogwaardige elektrische componenten. Met jarenlange ervaring in de industrie, levert ACV producten die voldoen aan de hoogste normen van veiligheid en efficiëntie.