Menu
Your Cart

steekzekering 5 stuks Micro2 7.5amp in blister

steekzekering 5 stuks Micro2  7.5amp in blister
steekzekering 5 stuks Micro2 7.5amp in blister
€2,99
Excl. BTW: €2,47
  • : Op voorraad
  • Merk: ACV
  • Model: 30.3952-07-5-p
  • EAN: 4026724563641


 Gratis verzending boven € 100,-
 Veilig betalen
 Ook achteraf betalen
 Snelle levering *mits voorradig
 Nederlandse leverancier
 Klantbeoordeling 9+ bij Kiyoh

Omschrijving


Micro2 Steekzekering 7.5 Ampère

De Micro2 steekzekering is een essentieel onderdeel voor het beschermen van elektrische circuits in voertuigen. Met een capaciteit van 7.5 ampère biedt deze zekering betrouwbare bescherming tegen overbelasting en kortsluiting. De verpakking bevat vijf zekeringen, handig verpakt in een blister, waardoor ze eenvoudig op te bergen en te gebruiken zijn.


Geschikt voor:
  • Voertuigen met Micro2 zekeringhouders
  • Elektrische circuits die bescherming vereisen tot 7.5 ampère
  • Specifieke toepassingen zoals carkits en audio-installaties

Veelgestelde Vragen

  • Hoe installeer ik een Micro2 zekering? Zorg ervoor dat het voertuig is uitgeschakeld, verwijder de oude zekering en plaats de nieuwe zekering in de houder.
  • Wat zijn de voordelen van een Micro2 zekering? Deze zekeringen zijn compact en bieden betrouwbare bescherming voor moderne voertuigen met beperkte ruimte.
  • Kan ik een hogere ampère zekering gebruiken? Het is niet aan te raden om een zekering met een hogere ampère te gebruiken dan aanbevolen, omdat dit schade aan het elektrische systeem kan veroorzaken.

Leverancier Informatie

ACV is een gerenommeerd merk dat bekend staat om zijn hoogwaardige auto-elektronica en accessoires. Met een focus op innovatie en kwaliteit, biedt ACV producten die voldoen aan de hoogste normen.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.