Menu
Your Cart

Ring kabelschoen 6 mm² > 8,4 mm 50 Stuks rood

Ring kabelschoen 6 mm² > 8,4 mm 50 Stuks rood
Ring kabelschoen 6 mm² > 8,4 mm 50 Stuks rood
Ring kabelschoen 6 mm² > 8,4 mm 50 Stuks rood
Ring kabelschoen 6 mm² > 8,4 mm 50 Stuks rood
Ring kabelschoen 6 mm² > 8,4 mm 50 Stuks rood
€27,00
Excl. BTW: €22,31
  • : 2-3 werkdagen
  • Merk: ACV
  • Model: 30.4700-46
  • EAN: 4026724712209


 Gratis verzending boven € 100,-
 Veilig betalen
 Ook achteraf betalen
 Snelle levering *mits voorradig
 Nederlandse leverancier
 Klantbeoordeling 9+ bij Kiyoh

Omschrijving


Productinformatie

Deze hoogwaardige ringkabelschoenen zijn ontworpen voor een draadsectie van 6 mm² en hebben een binnendiameter van 8,4 mm. Met een elegante gouden afwerking en een opvallende rode kleur, zijn ze ideaal voor diverse elektrische toepassingen. De verpakking bevat 50 stuks, wat zorgt voor voldoende voorraad voor uw projecten.


Kenmerken

  • Materiaal: Hoogwaardig goud voor optimale geleiding en duurzaamheid.
  • Kleur: Rood, voor eenvoudige identificatie en esthetische aantrekkingskracht.
  • Compatibiliteit: Geschikt voor kabels van 6 mm², ideaal voor diverse elektrische installaties.

Veelgestelde vragen

  • Wat is de diameter van de ring? De binnendiameter van de ring is 8,4 mm, wat zorgt voor een stevige en betrouwbare verbinding.
  • Zijn deze kabelschoenen geschikt voor buitengebruik? Dankzij de duurzame gouden afwerking zijn ze bestand tegen corrosie, maar het is aan te raden ze in een beschermde omgeving te gebruiken.
  • Hoeveel kabelschoenen zitten er in een verpakking? Elke verpakking bevat 50 stuks, ideaal voor grootschalige projecten.

Leverancierinformatie

ACV staat bekend om zijn hoogwaardige elektrische componenten en accessoires. Met jarenlange ervaring in de industrie, biedt ACV producten die voldoen aan de hoogste normen van kwaliteit en betrouwbaarheid.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.