
Rear & Front camera Interface VAG MIB2-GP (6.5'')
€299,00
Excl. BTW: €247,11
- : Op voorraad
- Merk: Navinc
- Model: NI.RC-VAG-CP65
Gratis verzending boven € 100,-
Veilig betalen
Ook achteraf betalen
Snelle levering *mits voorradig
Nederlandse leverancier
Klantbeoordeling 9+ bij Kiyoh
Belangrijke info!
Dit betreft een interface en GEEN scherm. Vraag bij ons op of deze interface voor uw auto geschikt is.
Vermeld uw automerk, type, jaartal en het VIN-nummer. Dan kunnen we uw aanvraag in behandeling nemen.
Omschrijving
Ontdek de veelzijdigheid van de Rear & Front camera Interface
De Rear & Front camera Interface voor VAG MIB2-GP (6.5'') biedt een naadloze integratie van achter- en voorcamera's in uw voertuig. Dit product is speciaal ontworpen voor diverse Volkswagen modellen en jaren, waardoor het een flexibele oplossing is voor veel autobezitters.
Belangrijkste kenmerken:
- Compatibel met diverse Volkswagen modellen
- Naadloze integratie met het MIB2-GP systeem
- Verbeterde veiligheid en zichtbaarheid
Veelgestelde vragen
- Is dit product compatibel met mijn Skoda Kamiq? Nee, dit product is niet compatibel met de Skoda Kamiq.
- Welke voordelen biedt de installatie van deze camera interface? Het verbetert de veiligheid en zichtbaarheid tijdens het rijden en parkeren.
Over de leverancier
Navinc is een gerenommeerde leverancier van hoogwaardige auto-elektronica, gespecialiseerd in innovatieve oplossingen voor diverse automerken.