-612x612w.jpg)
- : Op voorraad
- Merk: Carvision
- Model: CAR.PACK-540DW
Gratis verzending boven € 100,-
Veilig betalen
Ook achteraf betalen
Snelle levering *mits voorradig
Nederlandse leverancier
Klantbeoordeling 9+ bij Kiyoh
Belangrijke info!
Dit betreft een interface en GEEN scherm. Vraag bij ons op of deze interface voor uw auto geschikt is.
Vermeld uw automerk, type, jaartal en het VIN-nummer. Dan kunnen we uw aanvraag in behandeling nemen.
Omschrijving
Ontdek de veelzijdigheid van het LCD monitor 5" met opbouw camera
Dit digitale draadloze camera-monitor systeem biedt een innovatieve oplossing voor voertuigen. Met een 5 inch LCD monitor en een CCD sensor camera met IR-leds, geniet u van uitstekend zicht, zelfs in het donker. Het systeem is universeel toepasbaar en functioneert op zowel 12V als 24V boordspanning, wat het geschikt maakt voor diverse voertuigen.
Belangrijke kenmerken
- Camera: De camera werkt op een frequentie van 2400-2483.5 MHz en is uitgerust met een CCD sensor. Het biedt een uitstekende lichtgevoeligheid van 0 Lux en een IR bereik van 5m, waardoor het ideaal is voor nachtzicht. De camera is waterdicht met een IP68-classificatie en functioneert binnen een temperatuur van -20°C tot +60°C.
- Monitor: De 5 inch LCD monitor heeft een helderheid van 400 cdm en een resolutie van 800 x 480. Het werkt op een voedingsspanning van 6V - 32V en heeft een laag vermogenverbruik van 5.3W.
Veelgestelde vragen
- Hoe installeer ik het systeem? Het systeem is eenvoudig te installeren dankzij de draadloze technologie. Zorg ervoor dat de camera en monitor correct zijn aangesloten op de voedingsspanning.
- Is het systeem geschikt voor alle weersomstandigheden? Ja, de camera is IP68-gecertificeerd, wat betekent dat hij waterdicht is en bestand tegen zware weersomstandigheden.
Over de leverancier
Carvision staat bekend om zijn innovatieve en betrouwbare producten in de automotive sector. Met een focus op kwaliteit en klanttevredenheid, biedt Carvision oplossingen die voldoen aan de hoogste standaarden.