
- : 2-3 werkdagen mits op voorraad bij de leverancier
- Merk: Brodit
- Model: 804481
- EAN: 7320288044811
Gratis verzending boven € 100,-
Veilig betalen
Ook achteraf betalen
Snelle levering *mits voorradig
Nederlandse leverancier
Klantbeoordeling 9+ bij Kiyoh
Omschrijving
Ontdek de Brodit ProClip voor Scania G-Serie en R-Serie
De Brodit ProClip is een autospecifieke houder die speciaal is ontworpen voor de Scania G-Serie (2010-2018) en R-Serie (2010-2016). Deze houder biedt een veilige en handige manier om uw draagbare apparaten binnen handbereik te houden tijdens het rijden. Met een perfecte pasvorm voor elk automodel, zorgt de ProClip voor een stevig montageplatform dat discreet in het interieur van uw voertuig past.
De ProClip is eenvoudig te installeren zonder dat er gaten geboord hoeven te worden of speciaal gereedschap nodig is. Binnen een minuut klikt u de ProClip op zijn plaats in de openingen van het interieur. De houder is voorzien van AMPS-gaten, waardoor het installeren van een houder voor mobiele telefoons of andere communicatieapparaten eenvoudig is. Gemaakt van hoogwaardig ABS/Acetaal plastic, is de ProClip duurzaam en betrouwbaar.
Belangrijkste kenmerken:
- Speciaal ontworpen voor Scania G-Serie (2010-2018) en R-Serie (2010-2016)
- Eenvoudige installatie zonder gereedschap
- Discreet ontwerp dat past bij het interieur
- Gemaakt van hoogwaardig ABS/Acetaal plastic
- Ontwikkeld en geproduceerd in Zweden
Veelgestelde vragen
- Is de ProClip eenvoudig te verwijderen? Ja, de ProClip kan eenvoudig worden verwijderd zonder schade aan het interieur.
- Kan ik de ProClip zelf installeren? Absoluut, de installatie is eenvoudig en duurt slechts een minuut.
- Zijn er speciale gereedschappen nodig voor de installatie? Nee, er zijn geen speciale gereedschappen nodig.
Over de leverancier
Brodit is een gerenommeerde leverancier van hoogwaardige montageoplossingen voor voertuigen. Met een focus op kwaliteit en innovatie, biedt Brodit producten die zijn ontworpen en geproduceerd in Zweden.