







Houder - Brodit ProClip - Renault Captur 2018-2019 Center mount
€30,00
Excl. BTW: €24,79
- : 2-3 werkdagen mits op voorraad bij de leverancier
- Merk: Brodit
- Model: 855340
- EAN: 7320288553405
Gratis verzending boven € 100,-
Veilig betalen
Ook achteraf betalen
Snelle levering *mits voorradig
Nederlandse leverancier
Klantbeoordeling 9+ bij Kiyoh
Omschrijving
Veilig en Gemakkelijk Uw Apparaat Bevestigen
De Brodit ProClip is een autospecifieke houder die speciaal is ontworpen voor de Renault Captur 2018-2019. Deze houder is niet geschikt voor R-Link systemen. Met de ProClip houdt u uw apparaat binnen handbereik en zorgt u voor een veilige en gemakkelijke toegang tijdens het rijden.
Kenmerken van de ProClip
- Autospecifiek ontwerp: Perfecte pasvorm voor de Renault Captur 2018-2019.
- Eenvoudige installatie: Geen gaten boren of speciaal gereedschap nodig.
- Hoogwaardige materialen: Gemaakt van ABS/Acetaal plastic in de kleur zwart.
- Flexibiliteit: AMPS-gaten voor eenvoudige installatie van houders.
- Discreet ontwerp: Past goed bij het interieur van uw auto.
Veelgestelde Vragen
- Is de ProClip eenvoudig te installeren? Ja, de ProClip is binnen een minuut te installeren zonder speciaal gereedschap.
- Kan ik meerdere houders gebruiken op dezelfde ProClip? Ja, met de Brodit MultiMoveClip kunt u eenvoudig wisselen tussen meerdere houders.
- Is de ProClip geschikt voor zware apparatuur? Voor grotere of zwaardere apparaten kunt u Brodit's extra sterke montageplatforms overwegen.
Over de Leverancier
Brodit is een gerenommeerde leverancier van hoogwaardige montageoplossingen, ontwikkeld en geproduceerd in Zweden. Hun producten staan bekend om hun duurzaamheid en gebruiksgemak.