
Houder - Brodit ProClip - Kia Cee'd 2012-2015 Center mount
€30,00
Excl. BTW: €24,79
- : 2-3 werkdagen mits op voorraad bij de leverancier
- Merk: Brodit
- Model: 854766
- EAN: 7320288547664
Gratis verzending boven € 100,-
Veilig betalen
Ook achteraf betalen
Snelle levering *mits voorradig
Nederlandse leverancier
Klantbeoordeling 9+ bij Kiyoh
Omschrijving
Optimaliseer uw rijervaring met de Brodit ProClip
De Brodit ProClip is de ideale oplossing voor het veilig en gemakkelijk gebruiken van draagbare apparaten in uw voertuig. Deze autospecifieke houder is speciaal ontworpen voor de Kia Cee'd modellen van 2012 tot 2015 en biedt een perfecte pasvorm. Dankzij het stevige montageplatform kunt u eenvoudig accessoires zoals telefoonhouders of andere communicatieapparaten installeren.
Voordelen van de ProClip:
- Discreet ontwerp dat naadloos aansluit bij het interieur van uw auto.
- Eenvoudige installatie zonder boren of speciaal gereedschap.
- Gemaakt van hoogwaardig ABS/Acetaal plastic voor duurzaamheid.
- Ontwikkeld en geproduceerd in Zweden, wat garant staat voor kwaliteit.
Veelgestelde vragen
- Hoe installeer ik de ProClip?
De ProClip klikt eenvoudig op zijn plaats in de openingen van het interieur. Gedetailleerde montage-instructies zijn inbegrepen. - Is de ProClip geschikt voor andere automodellen?
De ProClip is autospecifiek en op maat gemaakt voor elk automodel. Controleer de geschiktheid voor uw voertuig. - Kan ik de ProClip zelf installeren?
Ja, de installatie is eenvoudig en duurt slechts een minuut.
De Brodit ProClip is een product van Brodit, een gerenommeerde leverancier van hoogwaardige montageoplossingen voor voertuigen. Met hun focus op innovatie en kwaliteit, biedt Brodit producten die zowel functioneel als stijlvol zijn.