
Houder - Brodit ProClip - Fiat Bravo 2008-2014 Angled mount
€30,00
Excl. BTW: €24,79
- : 2-3 werkdagen mits op voorraad bij de leverancier
- Merk: Brodit
- Model: 854075
- EAN: 7320288540757
Gratis verzending boven € 100,-
Veilig betalen
Ook achteraf betalen
Snelle levering *mits voorradig
Nederlandse leverancier
Klantbeoordeling 9+ bij Kiyoh
Omschrijving
Ontdek de Brodit ProClip voor Fiat Bravo 2008-2014
De Brodit ProClip is de ideale oplossing voor het veilig en gemakkelijk gebruiken van draagbare apparaten in uw Fiat Bravo. Deze autospecifieke houder is ontworpen om perfect te passen in uw voertuig, zonder dat er gaten geboord hoeven te worden of speciaal gereedschap nodig is. De ProClip biedt een stevig montageplatform en is verkrijgbaar in meerdere posities, waardoor hij discreet in het interieur past.
Belangrijkste kenmerken:
- Speciaal ontworpen voor Fiat Bravo modellen van 2008 tot 2014
- Eenvoudige installatie zonder boren of speciaal gereedschap
- Gemaakt van hoogwaardig ABS/Acetaal plastic
- AMPS-gaten voor eenvoudige installatie van houders
- Ontwikkeld en geproduceerd in Zweden
Veelgestelde vragen
- Hoe installeer ik de ProClip?
De ProClip klikt eenvoudig op zijn plaats in de openingen van het interieur. Gedetailleerde montage-instructies zijn inbegrepen. - Is de ProClip compatibel met andere accessoires?
Ja, de ProClip heeft AMPS-gaten die compatibel zijn met verschillende houders en accessoires.
Leverancierinformatie
Brodit is een gerenommeerde leverancier van hoogwaardige montageoplossingen voor voertuigen. Met hun focus op kwaliteit en gebruiksgemak, bieden ze producten die zowel functioneel als stijlvol zijn.