





- : Op voorraad
- Merk: Carvision
- Model: CAR.AE-30BN
Gratis verzending boven € 100,-
Veilig betalen
Ook achteraf betalen
Snelle levering *mits voorradig
Nederlandse leverancier
Klantbeoordeling 9+ bij Kiyoh
Belangrijke info!
Dit betreft een interface en GEEN scherm. Vraag bij ons op of deze interface voor uw auto geschikt is.
Vermeld uw automerk, type, jaartal en het VIN-nummer. Dan kunnen we uw aanvraag in behandeling nemen.
Omschrijving
Camera bol CCD 30gr NTSC 4 pins output
Ontdek de veelzijdigheid van de Camera bol CCD 30gr NTSC met 4 pins output van Carvision. Deze camera is uitgerust met een 1/4 SONY CCD Kleur sensor, wat zorgt voor een uitstekende beeldkwaliteit. Met een resolutie van 510(H)*492(V) voor NTSC en 500(H)*582(V) voor PAL, biedt deze camera scherpe en heldere beelden. De beeldhoek van 120° diagonaal, 100° horizontaal en 70° verticaal zorgt ervoor dat u een breed zichtveld heeft.
De camera is voorzien van 9 LED's voor nachtzicht, waardoor u ook in het donker tot 6-8 meter zicht heeft. Met een horizontale resolutie van 420TV lijnen en de mogelijkheid om beelden normaal of als spiegelbeeld weer te geven, is deze camera zeer flexibel in gebruik.
De camera werkt op een voedingsspanning van DC12V ± 10% en heeft een vermogenverbruik van slechts 1,5 W. Het temperatuur bereik van -30°C tot +70°C maakt deze camera geschikt voor diverse weersomstandigheden. Met afmetingen van 67.5(L)*64(W)*49.5(H) mm en een gewicht van 154g is de camera compact en eenvoudig te installeren.
De waterdichtheid van IP68 garandeert dat de camera bestand is tegen stof en water, waardoor hij ideaal is voor gebruik in verschillende omgevingen. De aansluiting is een 4p mini-DIN volgens CarVision definitie, wat zorgt voor een stabiele en betrouwbare verbinding.
Geschikt voor:- Universeel
- Diverse modellen
- Diverse jaren
Veelgestelde vragen
- Hoe installeer ik de camera? De camera wordt geleverd met een 4p mini-DIN aansluiting. Zorg ervoor dat u de juiste kabels gebruikt voor een optimale verbinding.
- Is de camera geschikt voor gebruik in zware weersomstandigheden? Ja, met een IP68 waterdichtheid en een temperatuur bereik van -30°C tot +70°C is de camera geschikt voor diverse weersomstandigheden.
- Kan ik de camera ook 's nachts gebruiken? Ja, de camera is uitgerust met 9 LED's voor nachtzicht, waardoor u ook in het donker tot 6-8 meter zicht heeft.
Carvision is een gerenommeerde leverancier van hoogwaardige cameratechnologieën, bekend om hun betrouwbaarheid en innovatie.