











- : 2-3 werkdagen mits op voorraad bij de leverancier
- Merk: Audio System
- Model: G10 EVO
- EAN: 4251834509146
Gratis verzending boven € 100,-
Veilig betalen
Ook achteraf betalen
Snelle levering *mits voorradig
Nederlandse leverancier
Klantbeoordeling 9+ bij Kiyoh
Omschrijving
Optimale Geluidsbeleving met de Gesloten Behuizing
De AUDIO SYSTEM lege behuizing biedt een uitstekende basis voor uw 25 cm bas. Met een inhoud van 23 liter is deze gesloten kist ideaal voor het creëren van een krachtige en nauwkeurige basweergave. De behuizing is vervaardigd uit 18mm MDF, wat zorgt voor een robuuste constructie en minimale resonantie. Het 36mm dubbele frontpaneel versterkt de stabiliteit en duurzaamheid, waardoor uw subwoofer optimaal kan presteren.
Specificaties en Afmetingen
- Diameter: 22,7cm/25,9cm
- Lengte: 440mm
- Hoogte: 340mm
- Diepte1: 180mm
- Diepte2: 310mm
De behuizing is voorzien van een terminal voor eenvoudige aansluiting van uw subwoofer. Dankzij de slimme afmetingen en het ontwerp past deze kist perfect in diverse voertuigen, zonder in te boeten op geluidskwaliteit.
Veelgestelde Vragen
- Wat is het voordeel van een gesloten behuizing? Een gesloten behuizing biedt een strakkere en meer gecontroleerde basweergave, ideaal voor liefhebbers van nauwkeurige muziekweergave.
- Welke subwoofers passen in deze behuizing? Deze behuizing is geschikt voor 10 inch subwoofers, wat overeenkomt met een diameter van 25 cm.
Leverancier Informatie
Audio System staat bekend om zijn hoogwaardige audioproducten die ontworpen zijn voor autoliefhebbers die niets minder dan het beste willen. Met jarenlange ervaring in de industrie, levert Audio System producten die zowel in prestaties als duurzaamheid uitblinken.