Menu
Your Cart

AGU zekeringen 80 ampère (zilver) 100 stuks los

AGU zekeringen 80 ampère (zilver) 100 stuks los
AGU zekeringen 80 ampère (zilver) 100 stuks los
AGU zekeringen 80 ampère (zilver) 100 stuks los
AGU zekeringen 80 ampère (zilver) 100 stuks los
AGU zekeringen 80 ampère (zilver) 100 stuks los
€75,00
Excl. BTW: €61,98
  • : Op voorraad
  • Merk: ACV
  • Model: 30.3900-80-100


 Gratis verzending boven € 100,-
 Veilig betalen
 Ook achteraf betalen
 Snelle levering *mits voorradig
 Nederlandse leverancier
 Klantbeoordeling 9+ bij Kiyoh

Omschrijving


AGU Zekeringen 80 Ampère

De AGU zekeringen van 80 ampère zijn een essentiële component voor het beschermen van uw elektrische systemen. Met een lengte van 37 mm en een diameter van 10 mm zijn deze zekeringen compact en efficiënt. De zilveren binnenkant zorgt voor een uitstekende geleiding en betrouwbaarheid.


Geschikt voor:
  • Auto-audio-installaties
  • Maritieme toepassingen
  • Andere elektrische systemen die bescherming vereisen

Veelgestelde Vragen

  • Wat is de maximale stroomsterkte van deze zekeringen? De maximale stroomsterkte is 80 ampère, ideaal voor zware toepassingen.
  • Zijn deze zekeringen herbruikbaar? Nee, AGU zekeringen zijn ontworpen voor eenmalig gebruik en moeten worden vervangen na doorslaan.
  • Hoe installeer ik deze zekeringen? Zorg ervoor dat het systeem is uitgeschakeld voordat u de zekering installeert om veiligheidsrisico's te minimaliseren.

Leverancier Informatie

ACV is een gerenommeerd merk dat bekend staat om zijn hoogwaardige elektrische componenten. Met een focus op innovatie en betrouwbaarheid, biedt ACV producten die voldoen aan de hoogste normen.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.