



AGU zekering 50 Ampere (goud) 4 stuks in blister
€6,99
Excl. BTW: €5,78
- : Op voorraad
- Merk: ACV
- Model: 30.3901-50
- EAN: 4026724711165
Gratis verzending boven € 100,-
Veilig betalen
Ook achteraf betalen
Snelle levering *mits voorradig
Nederlandse leverancier
Klantbeoordeling 9+ bij Kiyoh
Omschrijving
Betrouwbare Bescherming voor Uw Elektronica
De AGU zekering van 50 Ampere is een essentieel onderdeel voor het beschermen van uw elektronische apparaten in de auto. Deze zekeringen zijn ontworpen om te voorkomen dat overbelasting of kortsluiting schade veroorzaakt aan uw kostbare apparatuur.
Met een gouden afwerking zorgen deze zekeringen niet alleen voor een uitstekende geleiding, maar ook voor een langere levensduur. De verpakking bevat vier stuks, zodat u altijd een reserve bij de hand heeft.
Voordelen van de AGU Zekering
- Hoogwaardige Gouden Afwerking: Biedt superieure geleiding en duurzaamheid.
- Eenvoudige Installatie: Past perfect in standaard zekeringhouders.
- Veiligheid: Beschermt uw apparatuur tegen overbelasting en kortsluiting.
Veelgestelde Vragen
- Hoe installeer ik de AGU zekering? Zorg ervoor dat de stroom is uitgeschakeld voordat u de zekering in de houder plaatst.
- Kan ik deze zekering gebruiken voor andere toepassingen? Deze zekering is specifiek ontworpen voor gebruik in auto's en andere voertuigen.
Leverancier Informatie
ACV is een gerenommeerd merk dat bekend staat om zijn hoogwaardige auto-elektronica en accessoires. Met jarenlange ervaring in de industrie biedt ACV producten die betrouwbaarheid en innovatie combineren.